Nederlandse Kampioenschappen 2017 - Match list


Day 5: Saturday the 9th of September

Pitch Division # Team A - Team B Result Referee(s)
08:30 08:30
1 Men 4th 212 Zwetplassers - windhappers C 3 - 0 UKC
2 Men 1st 213 Odysseus A - MdR 2 7 - 1 Trekvogels A
3 Men 3rd 214 Rijnland C - Viking Venlo C 5 - 2 Keistad D
4 Men 3rd 215 Zeewitoe - Hydro A 1 - 5 Windhappers B
09:00 09:00
1 Men 4th 216 Rijnland L - KVDRV 7 - 1 Het Anker
2 Men 1st 217 MdR 1 - Keistad A 2 - 1 Groningen A
3 Men 3rd 218 Odysseus C - MdR Ladies 1 4 - 3 Viking Venlo C
4 Men 4th 219 Rijnland D - TKV Tilikum 2 - 4 Groningen C
09:30 09:30
1 Men 2nd 220 KVSO Stadskanaal - Keistad C 1 - 1 Michiel de Ruyter 3
2 Men 1st 221 Viking Venlo A - Viking Amsterdam 10 - 1 MdR 2
3 Men 4th 222 MDR 5 - HWC recreanten 12 - 1 Zwetplassers
4 Men 4th 223 MdR 4 - UKC 9 - 1 windhappers C
10:00 10:00
1 Men 2nd 224 Odysseus B - GKV-B 3 - 4 Viking Venlo B
3 Men 3rd 225 Keistad D - Hydro A 4 - 5 Zeewitoe
4 Men 4th 226 Het Anker - Groningen C 2 - 3 TKV Tilikum
10:30 10:30
1 Men 2nd 227 Keistad B - Michiel de Ruyter 3 5 - 4 KVSO Stadskanaal
2 Men 1st 228 Rijnland A - MdR 2 5 - 2 Odysseus A
3 Men 3rd 229 Rijnland C - Odysseus C 3 - 7 MdR Ladies 1
4 Youth 230 HWC jeugd 1 - Rijnland J 3 - 2 MdR Jeugd
11:00 11:00
1 Men 2nd 231 Windhappers A - Viking Venlo B 1 - 1 Keistad C
2 Men 1st 232 Groningen A - MdR 1 5 - 1 Keistad A
3 Men 3rd 233 Windhappers B - Zeewitoe 7 - 2 Hydro A
4 Men 4th 234 Zwetplassers - KVDRV 7 - 3 MDR 5
11:30 11:30
1 Men 4th 235 TKV Tilikum - windhappers C 5 - 0 Het Anker
2 Men 1st 236 Odysseus A - Viking Amsterdam 9 - 1 Rijnland A
3 Men 3rd 237 MdR Ladies 1 - Helmvaarders A 1 - 0 Viking Venlo C
4 Men 4th 238 Rijnland L - Rijnland D 3 - 5 MdR 4
12:00 12:00
1 Men 2nd 239 KVSO Stadskanaal - Odysseus B 4 - 4 MdR 1
2 Men 1st 240 Trekvogels A - Keistad A 4 - 4 Groningen A
3 Men 4th 241 MDR 5 - UKC 11 - 0 KVDRV
4 Men 4th 242 Groningen C - HWC recreanten 8 - 1 Zwetplassers
12:30 12:30
1 Men 2nd 243 Keistad B - Keistad C 3 - 4 Michiel de Ruyter 3
2 Men 1st 244 Viking Venlo A - Rijnland A 7 - 2 Odysseus A
3 Men 3rd 245 Odysseus C - Viking Venlo C 7 - 1 Zeewitoe
4 Men 4th 246 MdR 4 - Het Anker 4 - 0 Rijnland D
13:00 13:00
1 Men 2nd 247 Viking Venlo B - GKV-B 2 - 5 Keistad C
2 Youth 248 MdR Jeugd - HWC jeugd 2 2 - 7 Rijnland J
3 Men 3rd 249 Windhappers B - Keistad D 9 - 1 Hydro A
13:30 13:30
1 Men 2nd 250 Windhappers A - Michiel de Ruyter 3 4 - 5 Odysseus B
2 Men 3rd 251 Rijnland C - Helmvaarders A 0 - 5 Odysseus C
4 Men 4th 252 Rijnland D - windhappers C 2 - 2 UKC
14:00 14:00
2 Men 1st 253 MdR 1 - Viking Amsterdam 5 - 1 Trekvogels A
3 Youth 254 Viking Venlo J - Rijnland J 9 - 1 HWC jeugd 1
4 Men 4th 255 Zwetplassers - Rijnland L 5 - 4 Groningen C
14:30 14:30
1 Men 2nd 256 KVSO Stadskanaal - Keistad B 0 - 5 Rijnland A
2 Men 1st 257 Groningen A - Keistad A 7 - 2 Windhappers A
3 Men 4th 258 MDR 5 - MdR 4 5 - 2 Rijnland D
15:00 15:00
1 Men 2nd 259 Odysseus B - Viking Venlo B 5 - 6 Michiel de Ruyter 3
2 Men 1st 260 Trekvogels A - MdR 2 4 - 2 Viking Amsterdam
3 Men 3rd 261 MdR Ladies 1 - Keistad D 8 - 1 Rijnland C
4 Men 4th 262 Het Anker - HWC recreanten 5 - 1 Rijnland L
15:30 15:30
1 Men 2nd 263 Windhappers A - Keistad C 3 - 1 KVSO Stadskanaal
2 Men 1st 264 Viking Venlo A - Odysseus A 3 - 5 Keistad A
3 Men 3rd 265 Windhappers B - Hydro A 2 - 1 Helmvaarders A
4 Men 4th 266 Groningen C - UKC 6 - 4 TKV Tilikum
16:00 16:00
1 Men 2nd 267 GKV-B - Michiel de Ruyter 3 2 - 6 Keistad B
3 Men 3rd 268 Rijnland C - Zeewitoe 10 - 2 Keistad D
4 Youth 269 MdR Jeugd - HWC jeugd 1 4 - 6 Viking Venlo J
16:30 16:30
2 Men 1st 270 Rijnland A - Viking Amsterdam 7 - 3 Odysseus A
3 Men 3rd 271 Viking Venlo C - Helmvaarders A 1 - 7 Hydro A
17:00 17:00
1 Women 272 MdR Ladies 2 - Keistad dames 2 3 - 1 Windhappers A
2 Men 1st 273 Groningen A - Trekvogels A 7 - 3 Viking Venlo A
3 Youth 274 Viking Venlo J - HWC jeugd 2 8 - 2 Rijnland J
17:30 17:30
1 Women 275 MdR Ladies 1 - GKV dames 10 - 5 Odysseus B
2 Women 276 Keistad dames 1 - Rijnland dames 14 - 0 Viking Amsterdam