Nederlandse Kampioenschappen 2018 - Match list


Day 3: Saturday the 15th of September

Pitch Division # Team A - Team B Result Referee(s)
08:30 08:30
2 Men 2nd 130 Groningen B - Keistad C 2 - 2 Odysseus C
3 Men 3rd 131 Helmvaarders A - ZP A 6 - 2 Euros L
4 Men 4th 133 TKV Tilikum - Euros 3 - 1 Keistad D
09:00 09:00
4 Men 4th 132 Het Anker - MdR 5 2 - 4 GKV-C
2 Men 2nd 134 Windhappers B - Odysseus B 2 - 6 Keistad B
3 Men 3rd 135 Hydronauten - Rijnland B 5 - 6 MdR 4
09:30 09:30
2 Men 2nd 136 MdR 3 - Viking Venlo B 4 - 0 Keistad C
3 Men 3rd 137 Windhappers Z - Euros L 1 - 5 ZP A
4 Men 4th 138 UKC2 - Keistad D 0 - 6 TKV Tilikum
10:00 10:00
2 Men 2nd 139 Keistad B - Odysseus C 9 - 2 Windhappers B
3 Men 3rd 140 MdR 4 - Rijnland C 9 - 4 Hydronauten
4 Men 4th 141 Rijnland D - GKV-C 1 - 4 Het Anker
10:30 10:30
2 Men 2nd 142 Groningen B - Windhappers A 7 - 5 Odysseus B
3 Youth 143 Rijnland J - Waterwolf 2 - 3 HWC Badboys
4 Men 4th 144 Viking Venlo C - UKC1 2 - 2 MdR 5
11:00 11:00
2 Men 2nd 145 Windhappers B - Viking Venlo B 3 - 4 MdR 3
3 Youth 146 HWC The Sharks - HWC Girls 5 - 0 DKV Jeugd
4 Men 4th 147 KVDRV - Euros 4 - 3 Rijnland D
11:30 11:30
2 Men 2nd 148 Odysseus B - Odysseus C 7 - 2 Groningen B
3 Men 3rd 149 ZP A - Rijnland B 3 - 6 Helmvaarders A
4 Men 4th 150 Het Anker - TKV Tilikum 2 - 5 Viking Venlo C
12:00 12:00
2 Men 2nd 151 MdR 3 - Keistad B 4 - 6 Viking Venlo B
3 Men 3rd 152 Rijnland C - Euros L 0 - 4 Windhappers Z
4 Youth 153 HWC Badboys - DKV Jeugd 1 - 5 Waterwolf
12:30 12:30
2 Men 2nd 154 Keistad C - Windhappers A 2 - 4 Odysseus B
3 Men 3rd 155 Helmvaarders A - Hydronauten 5 - 3 Rijnland B
4 Men 4th 156 Rijnland D - MdR 5 4 - 3 Het Anker
13:00 13:00
1 Youth 157 MdR Jeugd - Waterwolf 5 - 4 HWC Girls
2 Men 2nd 158 Windhappers B - Odysseus C 4 - 7 MdR 3
3 Men 3rd 159 Windhappers Z - MdR 4 4 - 4 ZP A
4 Men 4th 160 UKC2 - GKV-C 3 - 4 Euros
13:30 13:30
2 Men 2nd 161 Groningen B - Keistad B 6 - 6 Windhappers A
3 Youth 162 Rijnland J - HWC The Sharks 0 - 1 HWC Badboys
4 Men 4th 163 Viking Venlo C - Keistad D 0 - 1 TKV Tilikum
14:00 14:00
1 Youth 164 HWC Girls - DKV Jeugd 1 - 7 MdR Jeugd
2 Men 2nd 165 MdR 3 - Keistad C 7 - 2 Odysseus C
3 Men 3rd 166 ZP A - Rijnland C 5 - 4 Windhappers Z
4 Men 4th 167 Het Anker - KVDRV 3 - 5 UKC2
14:30 14:30
2 Men 2nd 168 Odysseus B - Viking Venlo B 7 - 2 Keistad B
3 Men 3rd 169 Rijnland B - Euros L 6 - 3 Hydronauten
15:00 15:00
1 Youth 170 HWC Badboys - MdR Jeugd 3 - 4 HWC Girls
2 Men 2nd 171 Windhappers B - Windhappers A 2 - 2 MdR 3
3 Men 3rd 172 Helmvaarders A - MdR 4 3 - 6 Rijnland C
4 Men 4th 173 UKC2 - UKC1 1 - 4 KVDRV
15:30 15:30
1 Youth 174 HWC The Sharks - Waterwolf 3 - 3 DKV Jeugd
2 Men 2nd 175 Keistad C - Keistad B 1 - 7 Odysseus B
3 Men 3rd 176 Windhappers Z - Hydronauten 1 - 4 Rijnland B
4 Men 4th 177 TKV Tilikum - Rijnland D 3 - 1 Keistad D
16:00 16:00
1 Youth 178 Rijnland J - HWC Girls 5 - 1 MdR Jeugd
2 Men 2nd 179 Odysseus C - Viking Venlo B 1 - 9 Windhappers B
4 Men 4th 180 GKV-C - Euros 5 - 3 UKC1
16:30 16:30
2 Men 2nd 181 MdR 3 - Groningen B 6 - 6 Keistad B
3 Men 4th 182 UKC2 - MdR 5 2 - 5 Rijnland D
17:00 17:00
1 Youth 183 MdR Jeugd - DKV Jeugd 1 - 6 HWC Girls
2 Men 2nd 184 Odysseus B - Windhappers A 7 - 3 Viking Venlo B
3 Men 3rd 185 ZP A - MdR 4 2 - 2 Euros L
4 Men 4th 186 Het Anker - UKC1 0 - 2 GKV-C
17:30 17:30
1 Youth 187 HWC Badboys - HWC The Sharks 1 - 5 Waterwolf
2 Men 2nd 188 Windhappers B - Keistad B 2 - 5 Groningen B
3 Men 3rd 189 Helmvaarders A - Rijnland C 7 - 3 Hydronauten
4 Men 4th 190 TKV Tilikum - Viking Venlo C 6 - 1 UKC2
18:00 18:00
1 Youth 191 HWC Girls - Waterwolf 1 - 9 -
2 Men 2nd 192 Keistad C - Odysseus C 2 - 0 Windhappers A
3 Men 3rd 193 Windhappers Z - Rijnland B 2 - 7 MdR 4
4 Men 4th 194 Rijnland D - KVDRV 3 - 2 UKC1
18:30 18:30
1 Youth 195 Rijnland J - DKV Jeugd 2 - 6 HWC The Sharks
2 Men 2nd 196 Groningen B - Viking Venlo B 8 - 5 Windhappers B
3 Men 3rd 197 Hydronauten - Euros L 5 - 2 Helmvaarders A
4 Men 4th 198 Keistad D - Euros 3 - 1 Viking Venlo C