Nederlands
English
Menu
Home
Skills
Tournaments
Tracks
Contact
Register
Sign in
NK kanopolo 2022 - Match list
Groningen A
MdR 1
MdR 2
Odysseus A
Odysseus B
Rijnland A
Trekvogels A
Viking Venlo A
Viking Venlo B
Groningen B
Helmvaarders A
Keistad A
Keistad B
MdR Dames 1
Rijnland B
UKC 1
WannaB Deventer
Windhappers A
Deventer C
HWC B-Blauw
HWC B-Zwart
Keistad D
MdR 4
Rijnland C
Waterwolf A1
Windhappers B
Deventer D
Het Anker
HWC C
Rijnland D
UKC 2
Deventer Jeugd
Deventer Jeugd 2
Het Anker Jeugd
MdR jeugd
Odysseus Jeugd
Waterwolf Jeugd
«
Day 3: Saturday the 10th of September, 2022
Day 1: Saturday the 18th of June, 2022
Day 2: Sunday the 19th of June, 2022
Day 3: Saturday the 10th of September, 2022
Day 4: Sunday the 11th of September, 2022
»
Auto refresh
Go to event page
Day 3: Saturday the 10th of September, 2022
Pitch
Division
Group
#
Team A
-
Team B
Result
Jury
08:00
08:00
08:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
B
131
Rijnland B
-
Keistad B
2 - 5
UKC 1
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
132
WannaB Deventer
-
MdR Dames 1
4 - 5
Keistad A
08:30
08:30
08:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
133
Viking Venlo A
-
MdR 1
2 - 3
Odysseus A
2
Men 1st division
Men 1st
A
134
MdR 2
-
Groningen A
3 - 6
Odysseus B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
135
Keistad D
-
Rijnland C
3 - 4
Deventer C
09:00
09:00
09:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
136
Trekvogels A
-
Rijnland A
4 - 6
Viking Venlo B
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
137
Windhappers A
-
Helmvaarders A
6 - 5
Keistad B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
138
Windhappers B
-
MdR 4
2 - 4
HWC B-Zwart
4
Men 4th division
Men 4th
D
139
Deventer D
-
Het Anker
4 - 2
UKC 2
09:30
09:30
09:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
140
Odysseus B
-
Odysseus A
1 - 9
MdR 1
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
141
Keistad A
-
UKC 1
7 - 3
WannaB Deventer
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
142
Deventer C
-
HWC B-Blauw
3 - 3
Keistad D
4
Youth division
Youth
E
143
Odysseus Jeugd
-
Het Anker Jeugd
7 - 2
Deventer Jeugd 2
10:00
10:00
10:00
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
144
Keistad B
-
Groningen B
3 - 2
Rijnland B
4
Men 4th division
Men 4th
D
145
Rijnland D
-
UKC 2
2 - 2
Deventer D
10:30
10:30
10:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
146
MdR 1
-
Viking Venlo B
14 - 3
Rijnland A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
147
Keistad A
-
MdR Dames 1
6 - 5
Helmvaarders A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
148
HWC B-Zwart
-
Waterwolf A1
4 - 6
Windhappers B
4
Youth division
Youth
E
149
MdR jeugd
-
Deventer Jeugd 2
5 - 3
Deventer Jeugd
11:00
11:00
11:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
150
Groningen A
-
Odysseus A
1 - 8
Viking Venlo A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
151
Windhappers A
-
WannaB Deventer
4 - 5
Groningen B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
152
MdR 4
-
Keistad D
6 - 2
HWC B-Blauw
4
Men 4th division
Men 4th
D
153
HWC C
-
Deventer D
1 - 8
Het Anker
11:30
11:30
11:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
154
Rijnland A
-
MdR 2
12 - 3
Trekvogels A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
155
Rijnland B
-
UKC 1
5 - 2
MdR Dames 1
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
156
Windhappers B
-
Deventer C
3 - 2
Waterwolf A1
4
Youth division
Youth
E
157
Waterwolf Jeugd
-
Deventer Jeugd
2 - 6
Het Anker Jeugd
12:00
12:00
12:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
158
Odysseus B
-
Viking Venlo A
3 - 4
Groningen A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
159
Groningen B
-
Helmvaarders A
3 - 6
Windhappers A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
160
HWC B-Zwart
-
HWC B-Blauw
7 - 5
Rijnland C
4
Men 4th division
Men 4th
D
161
Rijnland D
-
Het Anker
5 - 4
UKC 2
12:30
12:30
12:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
162
Trekvogels A
-
Viking Venlo B
8 - 2
MdR 2
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
163
Keistad B
-
MdR Dames 1
4 - 3
Groningen B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
164
Keistad D
-
Waterwolf A1
1 - 7
Deventer C
4
Youth division
Youth
E
165
MdR jeugd
-
Het Anker Jeugd
4 - 7
Waterwolf Jeugd
13:00
13:00
13:00
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
166
Windhappers A
-
Keistad A
4 - 7
Rijnland B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
167
MdR 4
-
Rijnland C
5 - 2
HWC B-Blauw
13:30
13:30
13:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
168
MdR 1
-
Groningen A
3 - 3
Viking Venlo A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
169
WannaB Deventer
-
Groningen B
4 - 4
MdR Dames 1
4
Youth division
Youth
E
170
Odysseus Jeugd
-
Waterwolf Jeugd
6 - 3
Deventer Jeugd 2
14:00
14:00
14:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
171
Rijnland A
-
Odysseus A
2 - 6
Odysseus B
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
172
UKC 1
-
Helmvaarders A
3 - 7
Keistad A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
173
HWC B-Zwart
-
Deventer C
5 - 2
Rijnland C
4
Men 4th division
Men 4th
D
174
Deventer D
-
UKC 2
4 - 3
Het Anker
14:30
14:30
14:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
175
MdR 2
-
Viking Venlo B
7 - 5
Groningen A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
176
Rijnland B
-
MdR Dames 1
4 - 2
Keistad A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
177
Windhappers B
-
HWC B-Blauw
4 - 2
MdR 4
4
Youth division
Youth
E
178
Deventer Jeugd 2
-
Deventer Jeugd
2 - 7
Het Anker Jeugd
15:00
15:00
15:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
179
Trekvogels A
-
Odysseus B
8 - 0
Rijnland A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
180
Windhappers A
-
Groningen B
7 - 7
WannaB Deventer
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
181
Rijnland C
-
Waterwolf A1
2 - 6
Keistad D
4
Men 4th division
Men 4th
D
182
HWC C
-
Het Anker
5 - 0
Rijnland D
15:30
15:30
15:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
183
Viking Venlo A
-
Groningen A
8 - 1
MdR 1
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
184
Keistad B
-
UKC 1
9 - 1
Helmvaarders A
4
Youth division
Youth
E
185
Waterwolf Jeugd
-
Het Anker Jeugd
7 - 1
Odysseus Jeugd
16:00
16:00
16:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
186
Rijnland A
-
Viking Venlo B
12 - 3
MdR 2
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
187
Rijnland B
-
WannaB Deventer
3 - 6
Windhappers A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
188
Keistad D
-
Deventer C
0 - 2
HWC B-Blauw
4
Men 4th division
Men 4th
D
189
Deventer D
-
Rijnland D
4 - 1
UKC 2
16:30
16:30
16:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
190
Odysseus B
-
MdR 1
5 - 5
Trekvogels A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
191
Keistad A
-
Helmvaarders A
3 - 2
UKC 1
4
Youth division
Youth
E
192
Deventer Jeugd 2
-
Odysseus Jeugd
3 - 7
MdR jeugd
17:00
17:00
17:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
193
Viking Venlo A
-
MdR 2
5 - 2
Odysseus B
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
194
Groningen B
-
MdR Dames 1
4 - 7
Rijnland B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
195
Windhappers B
-
Rijnland C
4 - 3
Waterwolf A1
4
Men 4th division
Men 4th
D
196
HWC C
-
UKC 2
1 - 2
Het Anker
17:30
17:30
17:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
197
Trekvogels A
-
Odysseus A
5 - 9
Viking Venlo B
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
198
Windhappers A
-
UKC 1
7 - 5
Keistad A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
199
MdR 4
-
Deventer C
4 - 1
HWC B-Zwart
4
Youth division
Youth
E
200
MdR jeugd
-
Deventer Jeugd
0 - 11
Het Anker Jeugd
18:00
18:00
18:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
B
201
Keistad B
-
WannaB Deventer
3 - 3
Groningen B
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
202
Rijnland B
-
Helmvaarders A
3 - 3
MdR Dames 1
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
203
Waterwolf A1
-
HWC B-Blauw
7 - 2
Rijnland C
18:30
18:30
18:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
204
Groningen A
-
Viking Venlo B
12 - 2
Odysseus A
2
Men 1st division
Men 1st
A
205
Rijnland A
-
Odysseus B
9 - 2
Viking Venlo A
Go to event page