Nederlands Kampioenschap kanopolo 2024 - Match list


Day 1: Saturday the 15th of June

# Division Team A - Team B Jury Referee(s)
09:00 09:00
1 1 B Deventer A
5
-
-
Viking Venlo A
6
Rijnland A
2 2 D Viking Venlo B
3
-
-
Michiel de Ruyter 2
2
Windhappers A
3 3 F Deventer C
2
-
-
Zeewitoe
2
MdR 3
4 4 G HWC C
5
-
-
Geen wedstrijd
0
09:30 09:30
5 1 B Odysseus B
0
-
-
Trekvogels A
8
Keistad A
6 2 D Keistad B
2
-
-
Deventer B
3
Rijnland B
7 3 F HWC B
3
-
-
Groningen A
2
UKC 1
8 4 G UKC & Hydronauten mix
3
-
-
Windhappers C
1
Waterwolf (3de klasse)
10:00 10:00
9 1 B Michiel de Ruyter 1
4
-
-
Rijnland A
6
Deventer A
10 2 D Rijnland C
2
-
-
Windhappers A
8
HWC A
11 3 F MdR 3
2
-
-
Deventer D
2
Zeewitoe
12 4 G Groningen B
0
-
-
Windhappers B
15
HWC C
10:30 10:30
13 1 B Keistad A
2
-
-
Odysseus A
9
Trekvogels A
14 2 D Rijnland B
4
-
-
Viking Venlo B
3
Michiel de Ruyter 2
15 3 F Odysseus c
5
-
-
UKC 1
4
HWC B
16 4 G Deventer UP
1
-
-
Waterwolf (3de klasse)
4
UKC & Hydronauten mix
11:00 11:00
17 1 B Odysseus B
4
-
-
Deventer A
8
Rijnland A
18 2 D Keistad B
4
-
-
HWC A
4
Rijnland C
19 3 F Deventer C
2
-
-
Groningen A
3
Deventer D
20 4 G HWC C
0
-
-
Windhappers C
5
Groningen B
11:30 11:30
21 1 B Trekvogels A
4
-
-
Viking Venlo A
7
Odysseus A
22 2 D Deventer B
8
-
-
Michiel de Ruyter 2
10
Viking Venlo B
23 3 F HWC B
6
-
-
Zeewitoe
3
Odysseus c
24 4 G UKC & Hydronauten mix
5
-
-
Geen wedstrijd
0
12:00 12:00
25 1 B Michiel de Ruyter 1
6
-
-
Keistad A
2
Odysseus B
26 2 D Rijnland B
3
-
-
Windhappers A
2
Keistad B
27 3 F MdR 3
3
-
-
UKC 1
4
Deventer C
28 4 G Windhappers B
8
-
-
Deventer UP
3
Windhappers C
12:30 12:30
29 1 D Rijnland C
3
-
-
Viking Venlo B
9
HWC A
30 2 F Odysseus c
4
-
-
Deventer D
5
Groningen A
31 3 G Waterwolf (3de klasse)
14
-
-
Groningen B
2
UKC & Hydronauten mix
13:00 13:00
32 1 B Odysseus B
3
-
-
Viking Venlo A
5
Keistad A
33 2 B Rijnland A
2
-
-
Odysseus A
3
Trekvogels A
13:30 13:30
34 1 D Deventer B
3
-
-
HWC A
11
MdR 3
35 2 F HWC B
3
-
-
Deventer C
2
UKC 1
36 3 G Deventer UP
5
-
-
Geen wedstrijd
0
14:00 14:00
37 1 B Keistad A
4
-
-
Deventer A
7
Odysseus A
38 2 D Rijnland B
3
-
-
Michiel de Ruyter 2
7
Keistad B
39 3 F Zeewitoe
3
-
-
Groningen A
4
Rijnland C
40 4 G UKC & Hydronauten mix
2
-
-
Windhappers B
6
HWC C
14:30 14:30
41 1 B Odysseus B
2
-
-
Michiel de Ruyter 1
9
Viking Venlo A
42 2 D Viking Venlo B
4
-
-
Windhappers A
3
Deventer B
43 3 F UKC 1
7
-
-
Deventer D
2
HWC B
44 4 F Odysseus c
2
-
-
MdR 3
4
Deventer C
15:00 15:00
45 1 B Trekvogels A
3
-
-
Rijnland A
7
Keistad A
46 2 D Rijnland C
3
-
-
HWC A
11
Rijnland B
47 3 G Geen wedstrijd
0
-
-
Waterwolf (3de klasse)
5
15:30 15:30
48 1 B Viking Venlo A
3
-
-
Odysseus A
4
Michiel de Ruyter 1
49 2 D Keistad B
2
-
-
Michiel de Ruyter 2
2
Windhappers A
50 3 G Groningen B
6
-
-
HWC C
4
Windhappers B
51 4 G Deventer UP
8
-
-
Windhappers C
3
UKC & Hydronauten mix
16:00 16:00
52 1 D Rijnland B
2
-
-
Deventer B
5
Viking Venlo B
53 2 F Zeewitoe
5
-
-
Deventer D
7
Groningen A
54 3 F UKC 1
0
-
-
Deventer C
1
Odysseus c
16:30 16:30
55 1 B Michiel de Ruyter 1
3
-
-
Trekvogels A
2
Odysseus A
56 2 D Windhappers A
4
-
-
HWC A
8
Michiel de Ruyter 2
57 3 F MdR 3
4
-
-
HWC B
1
Deventer UP
58 4 G Waterwolf (3de klasse)
1
-
-
Windhappers B
2
HWC C
17:00 17:00
59 1 B Deventer A
6
-
-
Rijnland A
5
Odysseus B
60 2 D Keistad B
4
-
-
Rijnland C
1
Rijnland B
61 3 F Odysseus c
3
-
-
Groningen A
4
Deventer D
62 4 G Groningen B
3
-
-
UKC & Hydronauten mix
12
Windhappers C