Team members: | G | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Lasse Kjærgaard Pedersen | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rasmus Sundgaard Reimer | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | August Shcollain Birckner | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Daniel Jørgensen | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mathias Salomonsen | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Mikkel Wenzen Andreasen | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | P | GD | GF | GA | Played | Won | Lost | Draw |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 MKC Duisburg | 19 | 32 | 44 | 12 | 7 | 6 | 0 | 1 |
2 | RKV 2 | 17 | 23 | 36 | 13 | 7 | 5 | 0 | 2 |
3 | Aarhus lobsters | 14 | 7 | 28 | 21 | 7 | 4 | 1 | 2 |
4 | TUS Warfleth Jug | 10 | 0 | 21 | 21 | 7 | 3 | 3 | 1 |
5 | HKV | 8 | -7 | 25 | 32 | 7 | 2 | 3 | 2 |
6 | UKC 1 | 5 | -3 | 19 | 22 | 7 | 1 | 4 | 2 |
7 | ZP X | 5 | -5 | 20 | 25 | 7 | 1 | 4 | 2 |
8 | Hydronauten | 0 | -47 | 4 | 51 | 7 | 0 | 7 | 0 |
Day | Time | Pitch | Team A | - | Team B | Result | Jury | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Match: 4 | 1 | 08:00 | 4 | 1 MKC Duisburg | - | Aarhus lobsters | 6 - 1 | Lost | MdR 4 | |
Match: 46 | 1 | 10:30 | 3 | TUS Warfleth Jug | - | Aarhus lobsters | 2 - 3 | Won | BKS2 | |
Match: 119 | 1 | 15:00 | 2 | HKV | - | Aarhus lobsters | 4 - 4 | Draw | Oldenburg YC | |
Match: 178 | 1 | 18:30 | 2 | UKC 1 | - | Aarhus lobsters | 2 - 4 | Won | SG Rothe Mühle Ladies | |
Match: 206 | 2 | 08:30 | 5 | RKV 2 | - | Aarhus lobsters | 5 - 5 | Draw | Keistad D | |
Match: 252 | 2 | 11:30 | 2 | ZP X | - | Aarhus lobsters | 2 - 3 | Won | Keistad D | |
Match: 302 | 2 | 14:30 | 2 | Aarhus lobsters | - | Hydronauten | 8 - 0 | Won | BKS2 |
Day | Time | Pitch | Round | Group | Team A | - | Team B | Result | Jury | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Match: 384 | 2 | 19:30 | 2 | 2 | AF | Bridgend Dolphins | - | Aarhus lobsters | 5 - 1 | Lost | MdR 4 |
Day | Time | Pitch | Round | Group | Team A | - | Team B | Result | Jury | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Match: 413 | 3 | 09:30 | 1 | 3 | BH | Helmvaarders A | - | Aarhus lobsters | 1 - 4 | Won | Hydronauten |
Day | Time | Pitch | Round | Group | Team A | - | Team B | Result | Jury | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Match: 477 | 3 | 14:00 | 1 | 4 | CO | Aarhus lobsters | - | K-polo Feinschmeckers | 5 - 4 | Won | - |
P = Total points, GD = Goal difference, GF = Goals for, GA = Goals against, G = Goals made
Day | Time | Pitch | Team A | - | Team B | Result | Jury | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Match: 29 | 1 | 09:30 | 3 | Keistad D | - | MOKKA 2 | 5 - 2 | Aarhus lobsters | |
Match: 143 | 1 | 16:30 | 1 | K-polo Feinschmeckers | - | Oldenburg YC | 3 - 1 | Aarhus lobsters | |
Match: 220 | 2 | 09:30 | 1 | MdR 4 | - | Oldenburg YC | 0 - 6 | Aarhus lobsters | |
Match: 320 | 2 | 15:30 | 3 | BKS2 | - | Helmvaarders A | 4 - 5 | Aarhus lobsters | |
Match: 369 | 2 | 18:30 | 4 | SG Rothe Mühle Ladies | - | Nederlandse Dames | 2 - 6 | Aarhus lobsters | |
Match: 399 | 3 | 08:30 | 3 | HKV | - | ZP X | 3 - 6 | Aarhus lobsters |