Nederlands
English
Menu
Home
Skills
Tournaments
Tracks
Contact
Register
Sign in
NK kanopolo 2022 - Match list
Groningen A
MdR 1
MdR 2
Odysseus A
Odysseus B
Rijnland A
Trekvogels A
Viking Venlo A
Viking Venlo B
Groningen B
Helmvaarders A
Keistad A
Keistad B
MdR Dames 1
Rijnland B
UKC 1
WannaB Deventer
Windhappers A
Deventer C
HWC B-Blauw
HWC B-Zwart
Keistad D
MdR 4
Rijnland C
Waterwolf A1
Windhappers B
Deventer D
Het Anker
HWC C
Rijnland D
UKC 2
Deventer Jeugd
Deventer Jeugd 2
Het Anker Jeugd
MdR jeugd
Odysseus Jeugd
Waterwolf Jeugd
«
Day 4: Sunday the 11th of September, 2022
Day 1: Saturday the 18th of June, 2022
Day 2: Sunday the 19th of June, 2022
Day 3: Saturday the 10th of September, 2022
Day 4: Sunday the 11th of September, 2022
»
Auto refresh
Go to event page
Day 4: Sunday the 11th of September, 2022
Pitch
Division
Group
#
Team A
-
Team B
Result
Jury
08:00
08:00
08:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
206
MdR 2
-
MdR 1
1 - 6
Rijnland A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
207
Keistad A
-
Groningen B
11 - 0
Helmvaarders A
08:30
08:30
08:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
208
Trekvogels A
-
Viking Venlo A
1 - 8
Odysseus B
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
209
UKC 1
-
MdR Dames 1
3 - 6
Windhappers A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
210
Keistad D
-
HWC B-Zwart
4 - 5
Deventer C
4
Youth division
Youth
E
211
Deventer Jeugd 2
-
Waterwolf Jeugd
2 - 8
Odysseus Jeugd
09:00
09:00
09:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
212
Odysseus A
-
Viking Venlo B
11 - 2
MdR 1
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
213
Keistad B
-
Helmvaarders A
2 - 2
Rijnland B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
214
Windhappers B
-
Waterwolf A1
1 - 6
HWC B-Blauw
4
Men 4th division
Men 4th
D
215
UKC 2
-
Het Anker
0 - 2
Rijnland D
09:30
09:30
09:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
216
Odysseus B
-
Groningen A
3 - 6
MdR 2
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
217
Keistad A
-
WannaB Deventer
4 - 3
UKC 1
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
218
Rijnland C
-
Deventer C
6 - 3
HWC B-Zwart
4
Youth division
Youth
E
219
MdR jeugd
-
Odysseus Jeugd
3 - 7
Het Anker Jeugd
10:00
10:00
10:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
220
Trekvogels A
-
MdR 1
3 - 8
Viking Venlo A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
221
Windhappers A
-
Rijnland B
2 - 5
MdR Dames 1
4
Men 4th division
Men 4th
D
222
HWC C
-
Rijnland D
0 - 3
Het Anker
10:30
10:30
10:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
223
MdR 2
-
Odysseus A
5 - 9
Viking Venlo B
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
224
UKC 1
-
Groningen B
4 - 8
Windhappers A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
225
MdR 4
-
HWC B-Blauw
3 - 0
Keistad D
4
Youth division
Youth
E
226
Deventer Jeugd
-
Het Anker Jeugd
8 - 2
Waterwolf Jeugd
11:00
11:00
11:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
227
Rijnland A
-
Viking Venlo A
4 - 2
Trekvogels A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
228
WannaB Deventer
-
Helmvaarders A
1 - 4
Keistad B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
229
Windhappers B
-
HWC B-Zwart
3 - 3
Rijnland C
4
Men 4th division
Men 4th
D
230
Deventer D
-
Het Anker
4 - 2
UKC 2
11:30
11:30
11:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
231
Odysseus B
-
Viking Venlo B
5 - 3
Groningen A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
232
Windhappers A
-
MdR Dames 1
6 - 3
Groningen B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
233
Waterwolf A1
-
Deventer C
6 - 2
MdR 4
12:00
12:00
12:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
234
Trekvogels A
-
MdR 2
6 - 6
Odysseus A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
235
Keistad A
-
Keistad B
3 - 4
WannaB Deventer
4
Men 4th division
Men 4th
D
236
Rijnland D
-
UKC 2
1 - 3
Het Anker
12:30
12:30
12:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
237
Rijnland A
-
Groningen A
5 - 6
Viking Venlo A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
238
Rijnland B
-
Groningen B
4 - 4
Helmvaarders A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
239
Rijnland C
-
HWC B-Blauw
4 - 3
Windhappers B
4
Youth division
Youth
E
240
MdR jeugd
-
Waterwolf Jeugd
1 - 8
Odysseus Jeugd
13:00
13:00
13:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
241
MdR 1
-
Odysseus A
3 - 5
Trekvogels A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
242
WannaB Deventer
-
UKC 1
10 - 1
Windhappers A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
243
MdR 4
-
HWC B-Zwart
1 - 2
Waterwolf A1
4
Men 4th division
Men 4th
D
244
HWC C
-
Het Anker
5 - 3
UKC 2
13:30
13:30
13:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
245
Viking Venlo A
-
Viking Venlo B
7 - 4
Groningen A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
246
MdR Dames 1
-
Helmvaarders A
1 - 7
Rijnland B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
247
Windhappers B
-
Keistad D
5 - 1
HWC B-Blauw
4
Youth division
Youth
E
248
Deventer Jeugd 2
-
Het Anker Jeugd
4 - 4
Odysseus Jeugd
14:00
14:00
14:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
249
Odysseus B
-
MdR 2
4 - 6
Rijnland A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
250
Windhappers A
-
Keistad B
0 - 6
UKC 1
4
Men 4th division
Men 4th
D
251
Deventer D
-
UKC 2
4 - 2
Rijnland D
14:30
14:30
14:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
252
Trekvogels A
-
Groningen A
3 - 5
Viking Venlo A
2
Men 2nd division
Men 2nd
B
253
Keistad A
-
Rijnland B
8 - 2
WannaB Deventer
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
254
MdR 4
-
Waterwolf A1
3 - 2
Deventer C
4
Youth division
Youth
E
255
Odysseus Jeugd
-
Deventer Jeugd
5 - 8
Het Anker Jeugd
15:00
15:00
15:00
1
Men 1st division
Men 1st
A
256
Rijnland A
-
MdR 1
3 - 1
Odysseus B
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
257
Rijnland C
-
HWC B-Zwart
3 - 2
Waterwolf A1
4
Men 4th division
Men 4th
D
258
HWC C
-
Rijnland D
4 - 2
Het Anker
15:30
15:30
15:30
1
Men 1st division
Men 1st
A
259
Viking Venlo A
-
Odysseus A
6 - 3
Trekvogels A
3
Men 3rd division
Men 3rd
C
260
Keistad D
-
HWC B-Blauw
4 - 4
MdR 4
Go to event page