Nederlands
English
Menu
Home
Skills
Tournaments
Tracks
Contact
Register
Sign in
Helmond International Tournament 2019 Canoe Polo 25th anniversary - Match list
ACC Hamburg
Deventer
Dragon
East End
FOA Liverpool
Gent
Göttinger PC
Groningen A
Ieper
Keistad A
KG Wanderfalke Essen
KRM
KSVH Berlin
MDR 1
MdR 2
Melan Vääntäjät
Meridian E
MKSF1
MOKKA 1
Odysseus A
Odysseus B
Rijnland A
Viking Venlo A
WSF Liblar
BKS1
Bridgend Sharks
Calenberg
Cherwell A
Denmark U18
Denmark U21
DJK
FOA Liverpool W
FOA Liverpool X
Groningen B
Keistad C
KG List Heren
KPM Men
KRM B
KSVH Berlin
Odysseus C
Rijnland B
SG Pirates
Triton Lokeren
TUS Warfleth
Viking Venlo B
WSV Osnabrück
WSV Quakenbrück
Wuppertaler Kanu Club
1 MKC Duisburg
Aarhus lobsters
BKS2
Bridgend Dolphins
Helmvaarders A
HKV
Hydronauten
Keistad D
K-polo Feinschmeckers
MdR 4
MOKKA 2
Oldenburg YC
RKV 2
TUS Warfleth Jug
UKC 1
ZP X
Aarhus langusters
Batavier
Bridgend Barracudas
Deventer C
Euros
Hwc jeugd 1
KC Wetter
KDP 1
KG List Fun
Levitas
MdR 5
Meridian F
Rijnland D
Turnhout Jeugd ploeg
Turnhout Opleiding's ploeg
Viking Venlo D
DJK Ladies
KSVH Berlin Ladies
MKSF Ladies
Nederlandse Dames
SG Rothe Mühle Ladies
SG Wetter Ladies
TS Doncaster
Bridgend Otters
Hwc jeugd 2
Hwc jeugd 3
KC Wetter
MDR Jeugd
Meridian Development A
Meridian Development B
MOKKA 3
Odense Sharknadoes
Ratatouille
Rijnland J
UKC2
«
Day 1: Saturday the 20th of April, 2019
Day 1: Saturday the 20th of April, 2019
Day 2: Sunday the 21st of April, 2019
Day 3: Monday the 22nd of April, 2019
»
Auto refresh
Go to event page
Day 1: Saturday the 20th of April, 2019
Pitch
Division
Group
#
Team A
-
Team B
Result
Jury
08:00
08:00
08:00
1
Men 3rd division
Men 3rd
L
1
ZP X
-
TUS Warfleth Jug
1 - 2
MOKKA 2
2
Men 3rd division
Men 3rd
L
2
UKC 1
-
HKV
1 - 5
Bridgend Dolphins
3
Men 3rd division
Men 3rd
L
3
RKV 2
-
Hydronauten
7 - 1
Oldenburg YC
4
Men 3rd division
Men 3rd
L
4
1 MKC Duisburg
-
Aarhus lobsters
6 - 1
MdR 4
5
Men 4th division
Men 4th
O
5
MdR 5
-
Batavier
3 - 2
Deventer C
6
Men 4th division
Men 4th
O
6
Levitas
-
KC Wetter
0 - 8
Turnhout Opleiding's ploeg
7
Men 4th division
Men 4th
O
7
Turnhout Jeugd ploeg
-
Meridian F
1 - 9
Rijnland D
8
Men 4th division
Men 4th
O
8
KDP 1
-
Viking Venlo D
8 - 5
Aarhus langusters
08:30
08:30
08:30
1
Men 2nd division
Men 2nd
G
9
BKS1
-
KG List Heren
5 - 2
Bridgend Sharks
2
Men 2nd division
Men 2nd
G
10
Cherwell A
-
WSV Osnabrück
3 - 1
Triton Lokeren
3
Men 2nd division
Men 2nd
G
11
DJK
-
Rijnland B
2 - 2
KRM B
4
Men 1st division
Men 1st
A
12
Deventer
-
Odysseus B
15 - 3
Ieper
5
Men 1st division
Men 1st
A
13
Göttinger PC
-
Melan Vääntäjät
4 - 5
Viking Venlo A
6
Women division
Women
P
14
SG Wetter Ladies
-
SG Rothe Mühle Ladies
1 - 6
DJK Ladies
7
Men 2nd division
Men 2nd
H
15
Denmark U21
-
WSV Quakenbrück
3 - 3
SG Pirates
8
My 1st HIT
My 1st HIT
U
16
Bridgend Otters
-
Rijnland J
2 - 4
MDR Jeugd
9
My 1st HIT
My 1st HIT
U
17
MOKKA 3
-
Ratatouille
6 - 2
Meridian Development B
09:00
09:00
09:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
H
18
KPM Men
-
KSVH Berlin
1 - 3
FOA Liverpool X
2
Men 2nd division
Men 2nd
H
19
FOA Liverpool W
-
Keistad C
6 - 2
Viking Venlo B
3
Men 3rd division
Men 3rd
M
20
BKS2
-
Oldenburg YC
3 - 2
ZP X
4
Men 1st division
Men 1st
A
21
Dragon
-
MdR 2
4 - 1
KG Wanderfalke Essen
5
Men 1st division
Men 1st
B
22
Odysseus A
-
WSF Liblar
3 - 4
Rijnland A
6
Women division
Women
P
23
Nederlandse Dames
-
KSVH Berlin Ladies
5 - 1
HKV
7
Women division
Women
P
24
TS Doncaster
-
MKSF Ladies
9 - 1
RKV 2
8
Men 4th division
Men 4th
N
25
Rijnland D
-
Deventer C
1 - 2
KDP 1
9
Men 4th division
Men 4th
N
26
KG List Fun
-
Aarhus langusters
2 - 1
Viking Venlo D
09:30
09:30
09:30
1
Men 3rd division
Men 3rd
M
27
MdR 4
-
K-polo Feinschmeckers
1 - 6
1 MKC Duisburg
2
Men 2nd division
Men 2nd
I
28
Triton Lokeren
-
SG Pirates
8 - 4
BKS1
3
Men 3rd division
Men 3rd
M
29
Keistad D
-
MOKKA 2
5 - 2
Aarhus lobsters
4
My 1st HIT
My 1st HIT
V
30
Hwc jeugd 3
-
KC Wetter
0 - 8
Rijnland J
5
My 1st HIT
My 1st HIT
V
31
Meridian Development A
-
MDR Jeugd
0 - 10
MOKKA 3
6
Men 1st division
Men 1st
B
32
MKSF1
-
Keistad A
7 - 2
ACC Hamburg
7
Men 1st division
Men 1st
B
33
Meridian E
-
MOKKA 1
1 - 1
MDR 1
8
Men 2nd division
Men 2nd
I
34
Bridgend Sharks
-
KRM B
6 - 2
WSV Osnabrück
9
Men 4th division
Men 4th
N
35
Turnhout Opleiding's ploeg
-
Bridgend Barracudas
4 - 0
MdR 5
10:00
10:00
10:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
I
36
Groningen B
-
Calenberg
6 - 4
Cherwell A
2
Men 2nd division
Men 2nd
J
37
FOA Liverpool X
-
Viking Venlo B
3 - 2
KG List Heren
3
Men 3rd division
Men 3rd
M
38
Bridgend Dolphins
-
Helmvaarders A
2 - 1
UKC 1
4
My 1st HIT
My 1st HIT
W
39
Odense Sharknadoes
-
Meridian Development B
2 - 4
Bridgend Otters
5
Men 2nd division
Men 2nd
J
40
Denmark U18
-
Wuppertaler Kanu Club
4 - 5
KSVH Berlin
6
Men 1st division
Men 1st
C
41
Viking Venlo A
-
KRM
1 - 2
Dragon
7
Men 1st division
Men 1st
C
42
KG Wanderfalke Essen
-
East End
7 - 2
Deventer
8
Men 2nd division
Men 2nd
J
43
Odysseus C
-
TUS Warfleth
2 - 4
Denmark U21
9
Men 4th division
Men 4th
N
44
Hwc jeugd 1
-
Euros
3 - 3
Levitas
10:30
10:30
10:30
2
Men 2nd division
Men 2nd
G
45
BKS1
-
WSV Osnabrück
4 - 3
KPM Men
3
Men 3rd division
Men 3rd
L
46
TUS Warfleth Jug
-
Aarhus lobsters
2 - 3
BKS2
4
Men 1st division
Men 1st
C
47
Ieper
-
Groningen A
2 - 9
Göttinger PC
5
Men 1st division
Men 1st
D
48
Rijnland A
-
Gent
8 - 1
Meridian E
6
Men 4th division
Men 4th
O
49
Batavier
-
Viking Venlo D
2 - 3
KG List Fun
7
Men 4th division
Men 4th
O
50
MdR 5
-
Turnhout Jeugd ploeg
11 - 2
Bridgend Barracudas
8
Men 3rd division
Men 3rd
L
51
1 MKC Duisburg
-
Hydronauten
7 - 0
K-polo Feinschmeckers
9
My 1st HIT
My 1st HIT
W
52
Hwc jeugd 2
-
UKC2
6 - 2
Meridian Development A
11:00
11:00
11:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
G
53
Rijnland B
-
KG List Heren
3 - 3
Calenberg
2
Men 2nd division
Men 2nd
G
54
Cherwell A
-
DJK
3 - 1
Groningen B
3
Men 3rd division
Men 3rd
L
55
UKC 1
-
RKV 2
0 - 3
Bridgend Dolphins
4
Men 1st division
Men 1st
D
56
ACC Hamburg
-
KSVH Berlin
1 - 5
Odysseus A
5
Men 1st division
Men 1st
D
57
MDR 1
-
FOA Liverpool
3 - 4
MKSF1
6
Women division
Women
P
58
DJK Ladies
-
SG Wetter Ladies
0 - 15
KSVH Berlin Ladies
7
Women division
Women
P
59
Nederlandse Dames
-
SG Rothe Mühle Ladies
3 - 4
TS Doncaster
8
Men 3rd division
Men 3rd
L
60
ZP X
-
HKV
4 - 4
Keistad D
9
Men 4th division
Men 4th
O
61
Levitas
-
Meridian F
9 - 2
Euros
11:30
11:30
11:30
1
My 1st HIT
My 1st HIT
U
62
Bridgend Otters
-
MOKKA 3
3 - 9
Hwc jeugd 2
2
My 1st HIT
My 1st HIT
U
63
Rijnland J
-
Ratatouille
6 - 3
-
3
Men 2nd division
Men 2nd
H
64
Denmark U21
-
KSVH Berlin
3 - 4
Wuppertaler Kanu Club
4
My 1st HIT
My 1st HIT
V
65
Meridian Development A
-
Hwc jeugd 3
3 - 4
Odense Sharknadoes
6
Men 1st division
Men 1st
A
66
Deventer
-
Melan Vääntäjät
8 - 3
East End
7
Men 1st division
Men 1st
A
67
MdR 2
-
Odysseus B
5 - 1
Groningen A
8
Men 2nd division
Men 2nd
H
68
Keistad C
-
WSV Quakenbrück
2 - 12
Denmark U18
9
Men 4th division
Men 4th
O
69
KDP 1
-
KC Wetter
2 - 9
MKSF Ladies
12:00
12:00
12:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
I
70
Triton Lokeren
-
KRM B
4 - 4
Rijnland B
2
Men 2nd division
Men 2nd
I
71
Calenberg
-
SG Pirates
4 - 1
KG List Heren
3
Men 2nd division
Men 2nd
I
72
Bridgend Sharks
-
Groningen B
3 - 1
DJK
4
Men 1st division
Men 1st
B
73
Odysseus A
-
Keistad A
10 - 1
KRM
5
Men 1st division
Men 1st
B
74
MOKKA 1
-
WSF Liblar
1 - 9
FOA Liverpool
6
Men 1st division
Men 1st
B
75
MKSF1
-
Meridian E
5 - 0
KSVH Berlin
7
Men 1st division
Men 1st
A
76
Göttinger PC
-
Dragon
3 - 6
Gent
8
Men 2nd division
Men 2nd
H
77
KPM Men
-
FOA Liverpool W
3 - 1
BKS1
9
My 1st HIT
My 1st HIT
V
78
MDR Jeugd
-
KC Wetter
1 - 7
UKC2
12:30
12:30
12:30
1
Men 3rd division
Men 3rd
M
79
MOKKA 2
-
Oldenburg YC
1 - 7
MKSF Ladies
2
Men 3rd division
Men 3rd
M
80
Keistad D
-
K-polo Feinschmeckers
2 - 3
SG Wetter Ladies
3
Men 2nd division
Men 2nd
J
81
FOA Liverpool X
-
Wuppertaler Kanu Club
3 - 3
Keistad C
5
My 1st HIT
My 1st HIT
W
82
Odense Sharknadoes
-
Hwc jeugd 2
3 - 2
MOKKA 3
6
Men 2nd division
Men 2nd
J
83
TUS Warfleth
-
Viking Venlo B
6 - 5
FOA Liverpool W
7
Men 4th division
Men 4th
N
84
Deventer C
-
KG List Fun
2 - 2
Meridian F
8
Men 2nd division
Men 2nd
J
85
Denmark U18
-
Odysseus C
5 - 4
WSV Quakenbrück
9
Men 4th division
Men 4th
N
86
Turnhout Opleiding's ploeg
-
Aarhus langusters
0 - 1
Batavier
13:00
13:00
13:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
G
87
BKS1
-
Rijnland B
5 - 5
Triton Lokeren
4
Men 1st division
Men 1st
D
88
Rijnland A
-
KSVH Berlin
4 - 6
MOKKA 1
5
Men 1st division
Men 1st
C
89
Viking Venlo A
-
East End
9 - 2
MdR 2
6
Men 1st division
Men 1st
C
90
Groningen A
-
KRM
3 - 6
Melan Vääntäjät
7
Men 1st division
Men 1st
C
91
KG Wanderfalke Essen
-
Ieper
4 - 3
Odysseus B
8
Men 4th division
Men 4th
N
92
Rijnland D
-
Hwc jeugd 1
2 - 4
Turnhout Jeugd ploeg
9
My 1st HIT
My 1st HIT
W
93
UKC2
-
Meridian Development B
2 - 1
Rijnland J
13:30
13:30
13:30
1
Men 3rd division
Men 3rd
M
94
BKS2
-
Bridgend Dolphins
4 - 6
Nederlandse Dames
2
Men 2nd division
Men 2nd
G
95
DJK
-
WSV Osnabrück
5 - 2
KRM B
3
Men 3rd division
Men 3rd
M
96
MdR 4
-
Helmvaarders A
1 - 5
TUS Warfleth Jug
4
Women division
Women
P
97
KSVH Berlin Ladies
-
SG Rothe Mühle Ladies
2 - 3
Keistad D
5
Women division
Women
P
98
DJK Ladies
-
MKSF Ladies
0 - 12
Hydronauten
6
Women division
Women
P
99
TS Doncaster
-
SG Wetter Ladies
1 - 6
HKV
7
Men 1st division
Men 1st
D
100
FOA Liverpool
-
Gent
5 - 2
Keistad A
8
Men 4th division
Men 4th
N
101
Euros
-
Bridgend Barracudas
6 - 3
KC Wetter
14:00
14:00
14:00
2
Men 2nd division
Men 2nd
H
102
Denmark U21
-
Keistad C
5 - 1
SG Pirates
3
Men 2nd division
Men 2nd
G
103
Cherwell A
-
KG List Heren
2 - 1
Bridgend Sharks
4
Men 1st division
Men 1st
A
104
Deventer
-
MdR 2
9 - 6
KG Wanderfalke Essen
5
Men 1st division
Men 1st
D
105
ACC Hamburg
-
MDR 1
7 - 3
WSF Liblar
7
Men 1st division
Men 1st
A
106
Dragon
-
Melan Vääntäjät
4 - 3
Viking Venlo A
8
Men 2nd division
Men 2nd
H
107
FOA Liverpool W
-
KSVH Berlin
0 - 6
Odysseus C
9
Men 2nd division
Men 2nd
H
108
KPM Men
-
WSV Quakenbrück
1 - 5
TUS Warfleth
14:30
14:30
14:30
1
My 1st HIT
My 1st HIT
U
109
Rijnland J
-
MOKKA 3
3 - 11
KSVH Berlin Ladies
2
My 1st HIT
My 1st HIT
U
110
Bridgend Otters
-
Ratatouille
6 - 5
DJK Ladies
3
My 1st HIT
My 1st HIT
V
111
MDR Jeugd
-
Hwc jeugd 3
9 - 2
Odense Sharknadoes
4
Men 2nd division
Men 2nd
I
112
Triton Lokeren
-
Calenberg
4 - 7
Rijnland B
5
My 1st HIT
My 1st HIT
V
113
Meridian Development A
-
KC Wetter
0 - 16
UKC2
6
Men 1st division
Men 1st
A
114
Göttinger PC
-
Odysseus B
6 - 1
Ieper
7
Men 4th division
Men 4th
O
115
MdR 5
-
Viking Venlo D
4 - 6
Deventer C
8
Men 2nd division
Men 2nd
I
116
Groningen B
-
KRM B
5 - 5
DJK
9
Men 4th division
Men 4th
O
117
Batavier
-
Turnhout Jeugd ploeg
9 - 0
Aarhus langusters
15:00
15:00
15:00
1
Men 3rd division
Men 3rd
L
118
ZP X
-
1 MKC Duisburg
3 - 8
MOKKA 2
2
Men 3rd division
Men 3rd
L
119
HKV
-
Aarhus lobsters
4 - 4
Oldenburg YC
3
Men 2nd division
Men 2nd
J
120
FOA Liverpool X
-
TUS Warfleth
4 - 5
KPM Men
4
Men 1st division
Men 1st
B
121
Odysseus A
-
MOKKA 1
5 - 2
Dragon
5
Men 1st division
Men 1st
C
122
Viking Venlo A
-
Groningen A
3 - 5
MDR 1
6
Men 1st division
Men 1st
B
123
Meridian E
-
Keistad A
6 - 4
ACC Hamburg
7
Men 1st division
Men 1st
B
124
MKSF1
-
WSF Liblar
2 - 7
Rijnland A
8
Men 2nd division
Men 2nd
I
125
Bridgend Sharks
-
SG Pirates
11 - 1
Denmark U21
9
My 1st HIT
My 1st HIT
W
126
Hwc jeugd 2
-
Meridian Development B
4 - 3
Bridgend Barracudas
15:30
15:30
15:30
1
Men 2nd division
Men 2nd
J
127
Odysseus C
-
Wuppertaler Kanu Club
3 - 3
Keistad C
2
Men 2nd division
Men 2nd
J
128
Denmark U18
-
Viking Venlo B
5 - 0
KSVH Berlin
3
My 1st HIT
My 1st HIT
W
129
Odense Sharknadoes
-
UKC2
4 - 1
KC Wetter
4
Men 1st division
Men 1st
C
130
Ieper
-
East End
7 - 2
Göttinger PC
5
Men 1st division
Men 1st
C
131
KG Wanderfalke Essen
-
KRM
2 - 3
Odysseus B
6
Women division
Women
P
132
DJK Ladies
-
Nederlandse Dames
0 - 9
UKC 1
7
Women division
Women
P
133
TS Doncaster
-
KSVH Berlin Ladies
3 - 3
SG Rothe Mühle Ladies
8
Men 4th division
Men 4th
O
134
KC Wetter
-
Meridian F
13 - 0
Turnhout Opleiding's ploeg
9
Men 4th division
Men 4th
O
135
KDP 1
-
Levitas
4 - 1
Euros
16:00
16:00
16:00
1
Men 3rd division
Men 3rd
L
136
UKC 1
-
Hydronauten
9 - 0
BKS2
2
Men 3rd division
Men 3rd
L
137
RKV 2
-
TUS Warfleth Jug
8 - 1
MdR 4
4
Women division
Women
P
138
SG Wetter Ladies
-
MKSF Ladies
5 - 1
HKV
5
Men 4th division
Men 4th
N
139
Rijnland D
-
KG List Fun
7 - 2
MdR 5
6
Men 1st division
Men 1st
D
140
Rijnland A
-
FOA Liverpool
2 - 6
MKSF1
7
Men 1st division
Men 1st
D
141
MDR 1
-
KSVH Berlin
3 - 8
Odysseus A
9
Men 4th division
Men 4th
N
142
Deventer C
-
Bridgend Barracudas
3 - 3
Viking Venlo D
16:30
16:30
16:30
1
Men 3rd division
Men 3rd
M
143
K-polo Feinschmeckers
-
Oldenburg YC
3 - 1
Aarhus lobsters
2
Men 3rd division
Men 3rd
M
144
MOKKA 2
-
Helmvaarders A
4 - 3
1 MKC Duisburg
3
Men 2nd division
Men 2nd
G
145
BKS1
-
DJK
5 - 3
Calenberg
4
Men 1st division
Men 1st
A
146
Deventer
-
Dragon
8 - 3
WSF Liblar
6
Men 1st division
Men 1st
A
147
Göttinger PC
-
MdR 2
4 - 4
East End
7
Men 1st division
Men 1st
D
148
ACC Hamburg
-
Gent
3 - 4
Groningen A
8
Men 4th division
Men 4th
N
149
Hwc jeugd 1
-
Aarhus langusters
6 - 1
KDP 1
9
Men 4th division
Men 4th
N
150
Turnhout Opleiding's ploeg
-
Euros
5 - 3
Levitas
17:00
17:00
17:00
1
Men 2nd division
Men 2nd
G
151
Cherwell A
-
Rijnland B
2 - 2
Denmark U18
2
Men 2nd division
Men 2nd
G
152
WSV Osnabrück
-
KG List Heren
2 - 3
FOA Liverpool X
3
Men 3rd division
Men 3rd
M
153
Keistad D
-
BKS2
2 - 6
TUS Warfleth Jug
4
Men 1st division
Men 1st
A
154
Melan Vääntäjät
-
Odysseus B
6 - 0
KRM
5
Men 1st division
Men 1st
B
155
Odysseus A
-
Meridian E
7 - 2
KSVH Berlin
6
Men 1st division
Men 1st
B
156
MKSF1
-
MOKKA 1
4 - 3
FOA Liverpool
7
Men 2nd division
Men 2nd
H
157
Denmark U21
-
FOA Liverpool W
4 - 1
Nederlandse Dames
8
Men 3rd division
Men 3rd
M
158
MdR 4
-
Bridgend Dolphins
3 - 6
RKV 2
17:30
17:30
17:30
1
Men 2nd division
Men 2nd
H
159
KPM Men
-
Keistad C
6 - 0
TUS Warfleth
2
Men 2nd division
Men 2nd
H
160
KSVH Berlin
-
WSV Quakenbrück
5 - 5
Wuppertaler Kanu Club
3
Men 4th division
Men 4th
O
161
MdR 5
-
Meridian F
5 - 2
KG List Fun
4
Women division
Women
P
162
TS Doncaster
-
SG Rothe Mühle Ladies
2 - 2
SG Wetter Ladies
5
Men 1st division
Men 1st
B
163
Keistad A
-
WSF Liblar
1 - 9
Gent
6
Men 1st division
Men 1st
C
164
Viking Venlo A
-
Ieper
3 - 6
MdR 2
7
Men 1st division
Men 1st
C
165
KG Wanderfalke Essen
-
Groningen A
6 - 2
Deventer
8
Men 4th division
Men 4th
O
166
Batavier
-
Levitas
1 - 4
Rijnland D
9
Men 4th division
Men 4th
O
167
Viking Venlo D
-
KC Wetter
1 - 8
Bridgend Barracudas
18:00
18:00
18:00
1
Men 3rd division
Men 3rd
L
168
RKV 2
-
1 MKC Duisburg
3 - 3
Keistad D
2
Men 3rd division
Men 3rd
L
169
ZP X
-
Hydronauten
5 - 0
Turnhout Opleiding's ploeg
3
Men 2nd division
Men 2nd
I
170
Triton Lokeren
-
Groningen B
4 - 8
Viking Venlo B
4
Women division
Women
P
171
DJK Ladies
-
KSVH Berlin Ladies
0 - 12
MdR 4
5
Women division
Women
P
172
Nederlandse Dames
-
MKSF Ladies
12 - 1
K-polo Feinschmeckers
6
Men 1st division
Men 1st
C
173
East End
-
KRM
2 - 6
Melan Vääntäjät
7
Men 1st division
Men 1st
D
174
Rijnland A
-
MDR 1
2 - 4
Meridian E
8
Men 2nd division
Men 2nd
I
175
KRM B
-
SG Pirates
7 - 4
Cherwell A
9
Men 4th division
Men 4th
O
176
KDP 1
-
Turnhout Jeugd ploeg
13 - 1
Hwc jeugd 1
18:30
18:30
18:30
1
Men 3rd division
Men 3rd
L
177
HKV
-
TUS Warfleth Jug
1 - 4
WSV Quakenbrück
2
Men 3rd division
Men 3rd
L
178
UKC 1
-
Aarhus lobsters
2 - 4
SG Rothe Mühle Ladies
3
Men 2nd division
Men 2nd
I
179
Bridgend Sharks
-
Calenberg
4 - 5
FOA Liverpool W
4
Men 3rd division
Men 3rd
M
180
Oldenburg YC
-
Helmvaarders A
2 - 5
TS Doncaster
5
Men 4th division
Men 4th
N
181
Rijnland D
-
Bridgend Barracudas
4 - 4
KC Wetter
6
Men 1st division
Men 1st
D
182
ACC Hamburg
-
FOA Liverpool
3 - 4
MOKKA 1
7
Men 1st division
Men 1st
D
183
KSVH Berlin
-
Gent
8 - 2
Keistad A
8
Men 2nd division
Men 2nd
J
184
FOA Liverpool X
-
Odysseus C
7 - 3
Denmark U21
9
Men 4th division
Men 4th
N
185
Euros
-
KG List Fun
7 - 4
Batavier
19:00
19:00
19:00
1
Men 3rd division
Men 3rd
M
186
Keistad D
-
Bridgend Dolphins
1 - 5
RKV 2
2
Men 3rd division
Men 3rd
M
187
BKS2
-
K-polo Feinschmeckers
3 - 3
Hydronauten
3
Men 3rd division
Men 3rd
M
188
MdR 4
-
MOKKA 2
3 - 3
ZP X
5
Men 2nd division
Men 2nd
J
189
Denmark U18
-
TUS Warfleth
2 - 4
Groningen B
6
Men 2nd division
Men 2nd
J
190
Wuppertaler Kanu Club
-
Viking Venlo B
6 - 3
WSV Osnabrück
8
Men 4th division
Men 4th
N
191
Turnhout Opleiding's ploeg
-
Hwc jeugd 1
7 - 5
Meridian F
9
Men 4th division
Men 4th
N
192
Deventer C
-
Aarhus langusters
8 - 0
Turnhout Jeugd ploeg
Go to event page