NK 2019 junioren, eerste, tweede en derde klasse - Match list


Day 3: Saturday the 7th of September

Pitch Division Team A - Team B Result Referee(s)
08:30 08:30
1 Keistad B - Viking Venlo B 2 - 4 Helmvaarders A
09:00 09:00
1 Keistad C - Windhappers A 1 - 9 Zeewitoe
2 UKC 1 - Windhappers C 3 - 2 ZP A
3 Waterwolf A2 - Rijnland J 0 - 7 Deventer Jeugd
4 NKSV de Batavier - KVDRV 3 - 1 Rijnland D
09:30 09:30
1 Groningen B - Michiel de Ruyter 3 5 - 5 Viking Venlo B
2 Hydronauten - Rijnland C 1 - 5 TKV Tilikum
3 Hwc M - GKV Jeugd 6 - 0 Waterwolf A1
4 Euros L - Deventer C 4 - 2 Keistad D
10:00 10:00
1 Rijnland B - Helmvaarders A 3 - 2 Windhappers A
2 Zeewitoe - ZP A 0 - 4 UKC 1
3 HWC S - Michiel de Ruyter 6 1 - 8 Waterwolf A2
4 Rijnland D - UKC2 10 - 2 KVDRV
10:45 10:45
1 Keistad C - Michiel de Ruyter 4 3 - 5 Groningen B
2 GKV-C - TKV Tilikum 7 - 2 Rijnland C
3 Deventer Jeugd - Waterwolf A1 2 - 8 Rijnland J
4 Keistad D - NKSV de Batavier 6 - 0 Euros L
11:15 11:15
1 Keistad B - Windhappers A 2 - 7 Rijnland B
2 Hydronauten - Windhappers C 0 - 3 ZP A
3 Hwc M - Waterwolf A2 8 - 1 GKV Jeugd
4 Deventer C - HWC L 2 - 5 UKC2
11:45 11:45
1 Viking Venlo B - Groningen B 2 - 3 Keistad C
2 Zeewitoe - UKC 1 0 - 4 TKV Tilikum
3 Michiel de Ruyter 6 - Rijnland J 3 - 3 Deventer Jeugd
4 Euros L - Michiel de Ruyter 5 1 - 7 Keistad D
12:30 12:30
1 Rijnland B - Michiel de Ruyter 3 4 - 5 Windhappers A
2 GKV-C - Rijnland C 2 - 2 Hydronauten
3 GKV Jeugd - Waterwolf A1 0 - 10 Hwc M
4 NKSV de Batavier - Viking Venlo D 6 - 3 Deventer C
13:00 13:00
1 Keistad C - Keistad B 0 - 12 Groningen B
2 ZP A - TKV Tilikum 6 - 2 UKC 1
3 Deventer Jeugd - HWC S 5 - 4 Rijnland J
4 KVDRV - Rijnland D 0 - 5 Michiel de Ruyter 5
13:30 13:30
1 Helmvaarders A - Michiel de Ruyter 4 1 - 3 Rijnland B
2 Zeewitoe - Windhappers C 1 - 3 GKV-C
3 Michiel de Ruyter 6 - Waterwolf A2 12 - 0 GKV Jeugd
4 Deventer C - UKC2 8 - 1 NKSV de Batavier
14:00 14:00
1 Windhappers A - Viking Venlo B 5 - 2 Michiel de Ruyter 3
14:30 14:30
1 Rijnland B - Groningen B 0 - 8 Michiel de Ruyter 4
2 GKV-C - Hydronauten 7 - 2 Windhappers C
3 Hwc M - Waterwolf A1 5 - 4 Michiel de Ruyter 6
4 Michiel de Ruyter 5 - HWC L 0 - 1 Deventer C
15:00 15:00
1 Michiel de Ruyter 3 - Helmvaarders A 5 - 4 Viking Venlo B
2 TKV Tilikum - UKC 1 1 - 5 Zeewitoe
3 Deventer Jeugd - Rijnland J 3 - 4 Waterwolf A2
4 Keistad D - Viking Venlo D 7 - 5 NKSV de Batavier
15:30 15:30
1 Keistad B - Michiel de Ruyter 4 8 - 4 Rijnland B
2 Rijnland C - ZP A 1 - 5 Hydronauten
3 GKV Jeugd - HWC S 3 - 2 Waterwolf A1
4 Euros L - Rijnland D 2 - 6 Michiel de Ruyter 5
16:00 16:00
1 Keistad C - Viking Venlo B 3 - 5 Helmvaarders A
2 GKV-C - Windhappers C 0 - 2 UKC 1
3 NKSV de Batavier - UKC2 11 - 1 Viking Venlo D
16:30 16:30
1 Windhappers A - Michiel de Ruyter 3 5 - 3 Keistad B
2 Zeewitoe - TKV Tilikum 1 - 3 Rijnland C
3 Waterwolf A2 - Waterwolf A1 0 - 6 HWC S
4 KVDRV - Deventer C 0 - 2 Euros L
17:00 17:00
1 Groningen B - Helmvaarders A 6 - 0 Keistad C
2 Hydronauten - ZP A 2 - 6 Windhappers C
3 Deventer Jeugd - Michiel de Ruyter 6 3 - 2 UKC2
4 Viking Venlo D - Michiel de Ruyter 5 7 - 4 NKSV de Batavier
17:30 17:30
1 Rijnland B - Michiel de Ruyter 4 6 - 3 Windhappers A
2 Rijnland C - UKC 1 4 - 7 TKV Tilikum
3 Hwc M - HWC S 5 - 1 Waterwolf A2
4 GKV Jeugd - Rijnland J 2 - 8 Waterwolf A1