NK 2019 junioren, eerste, tweede en derde klasse - Match list


Day 1: Saturday the 22nd of June

Pitch Division Team A - Team B Result Referee(s)
09:00 09:00
2 Keistad C - Keistad B 2 - 6 Michiel de Ruyter 4
3 Windhappers A - Michiel de Ruyter 3 2 - 6 Helmvaarders A
4 Euros L - HWC L 4 - 1 Deventer C
5 Keistad D - UKC2 6 - 1 NKSV de Batavier
09:30 09:30
3 Rijnland B - Viking Venlo B 0 - 8 Groningen B
4 GKV-C - Rijnland C 2 - 6 UKC 1
5 Viking Venlo D - KVDRV 8 - 1 Rijnland D
10:00 10:00
3 Helmvaarders A - Michiel de Ruyter 4 6 - 2 Keistad C
4 Zeewitoe - TKV Tilikum 3 - 0 Hydronauten
5 NKSV de Batavier - Deventer C 1 - 2 Euros L
10:30 10:30
3 HWC S - Waterwolf A2 11 - 1 Michiel de Ruyter 6
4 ZP A - UKC 1 7 - 2 GKV-C
5 Rijnland D - Michiel de Ruyter 5 8 - 3 UKC2
11:00 11:00
3 Windhappers A - Groningen B 2 - 6 Michiel de Ruyter 4
4 Hydronauten - Windhappers C 2 - 3 Zeewitoe
5 Keistad D - Euros L 4 - 4 KVDRV
11:30 11:30
3 Keistad C - Michiel de Ruyter 3 3 - 10 Viking Venlo B
4 Deventer Jeugd - Rijnland J 5 - 2 HWC S
12:00 12:00
3 Rijnland B - Keistad B 6 - 6 Groningen B
4 GKV Jeugd - Waterwolf A1 3 - 4 HWC S
5 Viking Venlo D - HWC L 2 - 4 Keistad D
12:30 12:30
3 Viking Venlo B - Michiel de Ruyter 4 6 - 3 -
4 Hwc M - Michiel de Ruyter 6 2 - 3 Rijnland J
5 KVDRV - UKC2 8 - 1 Deventer C
13:00 13:00
2 Keistad C - Windhappers A 0 - 10 Michiel de Ruyter 3
3 Groningen B - Helmvaarders A 6 - 2 Keistad B
4 GKV-C - TKV Tilikum 4 - 2 Hydronauten
13:30 13:30
1 HWC S - Rijnland J 3 - 5 Michiel de Ruyter 6
4 Rijnland C - UKC 1 3 - 4 ZP A
5 Deventer C - Rijnland D 3 - 9 UKC2
14:00 14:00
1 Waterwolf A2 - Waterwolf A1 1 - 9 Hwc M
2 Viking Venlo D - Euros L 4 - 1 NKSV de Batavier
3 Keistad B - Michiel de Ruyter 3 3 - 6 Viking Venlo B
4 Zeewitoe - Hydronauten 4 - 1 TKV Tilikum
5 Keistad D - KVDRV 5 - 0 GKV-C
14:30 14:30
1 Deventer Jeugd - Michiel de Ruyter 6 0 - 6 Rijnland J
3 Rijnland B - Michiel de Ruyter 4 5 - 3 Groningen B
4 ZP A - Windhappers C 2 - 2 Rijnland C
15:00 15:00
1 Hwc M - GKV Jeugd 7 - 1 Waterwolf A2
3 Viking Venlo B - Helmvaarders A 6 - 5 Windhappers A
4 GKV-C - UKC 1 3 - 3 Zeewitoe
5 UKC2 - HWC L 1 - 10 KVDRV
15:30 15:30
1 HWC S - Waterwolf A1 1 - 4 Deventer Jeugd
3 Keistad C - Groningen B 1 - 9 Michiel de Ruyter 3
4 Hydronauten - TKV Tilikum 2 - 5 Windhappers C
5 NKSV de Batavier - Rijnland D 0 - 7 Viking Venlo D
16:00 16:00
1 Michiel de Ruyter 6 - Rijnland J 7 - 0 GKV Jeugd
3 Keistad B - Windhappers A 3 - 8 Helmvaarders A
4 Rijnland C - Windhappers C 2 - 2 UKC 1
5 Deventer C - Michiel de Ruyter 5 2 - 1 UKC2
16:30 16:30
1 Hwc M - Waterwolf A2 10 - 3 HWC S
3 Viking Venlo B - Michiel de Ruyter 3 3 - 5 Keistad C
4 GKV Jeugd - Deventer Jeugd 2 - 6 Waterwolf A1
5 Zeewitoe - ZP A 0 - 3 Hydronauten
17:00 17:00
3 Rijnland B - Helmvaarders A 7 - 4 Windhappers A
4 Euros L - KVDRV 4 - 2 Michiel de Ruyter 5
5 Viking Venlo D - UKC2 7 - 1 Deventer C
17:30 17:30
1 HWC S - Michiel de Ruyter 6 0 - 9 Waterwolf A2
3 Groningen B - Michiel de Ruyter 4 10 - 0 Keistad B
4 GKV-C - Hydronauten 4 - 4 ZP A
5 Keistad D - HWC L 4 - 3 Michiel de Ruyter 3
18:00 18:00
1 Hwc M - Waterwolf A1 4 - 5 -
3 UKC 1 - Windhappers C 4 - 3 Rijnland B
5 NKSV de Batavier - Michiel de Ruyter 5 3 - 6 Viking Venlo D
18:30 18:30
1 GKV Jeugd - Rijnland J 3 - 10 HWC S
2 Deventer Jeugd - Waterwolf A2 10 - 3 Michiel de Ruyter 6
3 ZP A - TKV Tilikum 5 - 2 GKV-C
4 Zeewitoe - Rijnland C 1 - 3 Hydronauten