NK 2019 junioren, eerste, tweede en derde klasse - Match list


Day 4: Sunday the 8th of September, 2019

Pitch Division Team A - Team B Result Referee(s)
08:30 08:30
1 Keistad C - Michiel de Ruyter 3 2 - 8 Rijnland B
2 Viking Venlo B - Michiel de Ruyter 4 5 - 5 Windhappers A
3 TKV Tilikum - Windhappers C 0 - 6 Rijnland C
4 HWC L - Deventer C 5 - 4 Michiel de Ruyter 5
09:00 09:00
1 Keistad B - Groningen B 1 - 5 Helmvaarders A
2 GKV-C - ZP A 3 - 5 UKC 1
3 Deventer Jeugd - Waterwolf A2 10 - 0 Michiel de Ruyter 6
4 Keistad D - NKSV de Batavier 1 - 2 Hydronauten
09:30 09:30
1 Rijnland B - Windhappers A 2 - 11 Keistad C
2 HWC S - Waterwolf A1 5 - 10 GKV Jeugd
3 Rijnland D - Michiel de Ruyter 5 5 - 3 KVDRV
4 Euros L - Viking Venlo D 5 - 2 UKC2
10:00 10:00
1 Viking Venlo B - Helmvaarders A 5 - 3 Keistad B
2 Zeewitoe - Rijnland C 1 - 3 ZP A
10:30 10:30
1 Groningen B - Michiel de Ruyter 4 8 - 0 Rijnland B
2 Hydronauten - UKC 1 0 - 5 TKV Tilikum
3 GKV Jeugd - Michiel de Ruyter 6 1 - 9 Deventer Jeugd
11:00 11:00
1 Keistad B - Michiel de Ruyter 3 4 - 2 Viking Venlo B
3 Hwc M - Rijnland J 5 - 6 Waterwolf A1
4 Keistad D - Deventer C 4 - 1 Rijnland D
11:30 11:30
1 Rijnland B - Keistad C 6 - 1 Groningen B
2 ZP A - Windhappers C 4 - 2 UKC 1
3 NKSV de Batavier - HWC L 3 - 4 KVDRV
4 Michiel de Ruyter 5 - Viking Venlo D 6 - 5 UKC2
12:00 12:00
1 Windhappers A - Helmvaarders A 10 - 1 Michiel de Ruyter 4
2 Rijnland C - TKV Tilikum 4 - 2 Hydronauten
3 HWC S - Waterwolf A2 4 - 1 Rijnland J
4 Rijnland D - Euros L 3 - 2 Deventer C
12:30 12:30
1 Viking Venlo B - Michiel de Ruyter 3 3 - 5 Keistad B
2 GKV-C - UKC 1 5 - 6 Windhappers C
3 GKV Jeugd - Deventer Jeugd 0 - 11 Hwc M
13:00 13:00
1 Windhappers A - Michiel de Ruyter 4 4 - 1 -
2 Keistad C - Groningen B 1 - 8 Rijnland B
3 Zeewitoe - Hydronauten 2 - 1 TKV Tilikum
4 Waterwolf A1 - Rijnland J 3 - 2 HWC S
13:30 13:30
1 Keistad B - Helmvaarders A 6 - 1 Michiel de Ruyter 3
2 Rijnland C - Windhappers C 2 - 3 GKV-C
3 Hwc M - Michiel de Ruyter 6 2 - 7 Deventer Jeugd
4 KVDRV - UKC2 9 - 2 HWC L
14:00 14:00
1 Rijnland B - Viking Venlo B 1 - 6 Groningen B
2 ZP A - UKC 1 3 - 2 Hydronauten
3 GKV Jeugd - Waterwolf A2 6 - 1 Keistad C
4 Viking Venlo D - Deventer C 3 - 5 NKSV de Batavier
14:30 14:30
1 Michiel de Ruyter 3 - Michiel de Ruyter 4 8 - 2 Helmvaarders A
3 HWC S - Rijnland J 3 - 10 Michiel de Ruyter 6
4 Michiel de Ruyter 5 - Keistad D 2 - 3 UKC2
15:00 15:00
1 Windhappers A - Groningen B 0 - 1 Viking Venlo B
2 Hydronauten - TKV Tilikum 1 - 4 UKC 1
15:30 15:30
1 Keistad C - Helmvaarders A 3 - 5 Michiel de Ruyter 4
2 GKV-C - Zeewitoe 2 - 2 Rijnland C
3 Hwc M - Deventer Jeugd 3 - 4 Waterwolf A2
4 Euros L - NKSV de Batavier 0 - 2 Viking Venlo D
16:00 16:00
1 Rijnland B - Keistad B 4 - 4 -
3 Michiel de Ruyter 6 - Waterwolf A1 2 - 4 Rijnland J
4 Rijnland D - HWC L 1 - 3 Deventer C